Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

 

 

O projektu Insidecor

Design jako životní styl

Co je Insidecor

Design je životní styl, ne jen motto. Designem rozumíme schopnost analyzovat, ať už produkt nebo prostor, a navrhnout pro něj lepší a šikovnější řešení. Tento postup se dá aplikovat na téměř všechny aspekty našeho života. Design, ten opravdu dobře provedený, nás nepřestane fascinovat.

Z tohoto důvodu hledáme ty nejkvalifikovanější profesionály, nejpovedenější projekty, nejlepší firmy a produkty. Chceme se od nich něco přiučit a naše poznání sdílet s naší komunitou.

A chceme, aby tato komunita rostla – otevírala lidem oči, učila je všímat si detailů a kvality, dozvědět se o celém procesu a pochopit, jaký dopad může mít design na jejich život.

Proto jsme vytvořili Insidecor: internetovou platformu prezentující přehledně a jasně všechny tyto informace. Pro koncové zákazníky a potenciální klienty jsme se stali spolehlivým a užitečným zdrojem informací. Zároveň jsme vytvořili efektivní kanál pro PR a marketing firem a profesionálů, kteří chtějí ukázat a lépe vysvětlit ostatním, co mohou nabídnout a vyzdvihnout jejich odlišnost. A nejsme jen to – úspěšně propojujeme jednotlivce, vytváříme obchodní příležitosti a rozvíjíme marketingové strategie.

Chtěli bychom Vás pozvat do naší komunity a pomoci zvyšovat nám povědomí o designu na českém trhu. Připojíte se?

Proč to děláme?

Insidecor vznikl z naší potřeby ukázat lidem, že interiérový design má své důležité místo v otázce bydlení. V Čechách je tento obor trochu opomíjen a naší snahou je představit návštěvníkům portálu, že i u nás existují možnosti, jak si vytvořit vlastní stylové bydlení, které bude vyhovovat jejich osobnosti, finančním možnostem a estetickým požadavkům.


Ingrid Lermen – ID executive team
Ingrid Lermen – Founder

Ingrid pochází z Brazílie a je duší, srdcem i mozkem celého projektu. Pokud se s ní setkáte, nebuďte překvapeni, když vám nebude zapadat do evropských stereotypů o Brazilcích a už vůbec se nedivte, když dorazí na schůzku o pět minut dříve než vy. Ingrid vystudovala architekturu a její láskou je balet. Avšak v současné době je její největší vášní interiérový design, který prý díky kombinaci techničnosti, píle, uměleckého přesahu a osobitosti nemá od baletu zas tak daleko. Naštěstí nás do něj nenutí.

Martin Vurm – ID executive team
Martin Vurm – iD executive team

Martin je z velkého světa financí a obchodu a poznáte to hned od prvního stisku ruky - pevný a seriózní. My ho více než velkého finančníka vnímáme jako pilota, který celému projektu nastavuje jasný kurs a umí se na věci podívat shora. Na rozdíl od zbytku posádky se nenechá jen tak unést směrem, který se ostatním členům zdá být lákavý, a když je opravdu potřeba, tak všechny zase pevně, ale elegantně usadí na zem. Do projektu přináší nejen své řídící schopnosti, ale i své nadšení a víru, že kvalitní interiérový design může změnit svět bydlení v Čechách.

Matěj Bacovský – ID creative team
Matěj Bacovský – iD creative team

Matěj je techno-optimista a kosmonaut na kybernetické oběžné dráze. To v běžném jazyce znamená, že miluje nové technologie a všemožné digitální hračky. Svým způsobem přemýšlení, nadšením a kreativitou dokáže nakazit své okolí. Jeho zápal pro věc, stejně jako jeho ďábelský smích, umí prostoupit i ty nejpevnější zdi. Ulítává si na silné kávě, dokonalém zvuku, jednoduchém designu, meditaci, potápění, jachtaření a dobře odvedené práci.

Natálie Šebková – iD communication manager
Natálie Šebková – iD communication manager

Natálie se zajímá o všechno, co se týká módy, a díky insidecoru se naplno ponořila i do světa interiérového designu. Miluje jednoduché a minimalistické prostory, o to víc, když se v nich připravuje skvělé jídlo a káva. Za inspirací a odpočinkem vyráží do světa: třeba k moři, kde nejradši tráví dlouhé letní večery u dobrého vína a v obklopení svých nejbližších. Relaxuje ale i u pečení, přičemž se vždy drží starého moudrého pořekadla: co si napeče, to si taky sní.

Eva Slunečková
Eva Slunečková - iD Editor

Eva je skutečný nadšenec do slov, vět a příběhů. Urputně věří, že každý projekt skrývá své tajemství, ojedinělou historii, někdy až poselství. Jejím úkolem je občas dobře skrývanou magii znovu objevit a nechat plně rozehrát. A právě studium Teorie moderního a současného umění na UMPRUM v ní nadšení pro umění, design a kritické myšlení, které jí vždy bylo vlastní, pomohlo naplno rozdmýchat. S láskou pečuje o redaktory našeho blogu a zároveň se je nebojí vybičovat ke stále lepším výkonům, aby texty kontinuálně dosahovaly až po strop svých možností. Když se zrovna nenoří do světa písmen, hledá nové inspirace. Ať už v lokálních nebo zahraničních magazínech, na cestách nebo třeba v lese na borůvkách. 

 

Veronika Čáslavská – iD storyteller
Veronika Čáslavská – iD storyteller

Veroniku baví všechno, co hýbe světem. Její ideální den vypadá tak, že si přispí, v klidu vypije dobrou kávu, udělá si velkou snídani a přečte noviny. Její reálný den vypadá tak, že zaspí, na kávu nemá čas a nesnídá, protože pospíchá do školy, aby psala noviny. Má ráda knihy, kulturu, architekturu, češtinu i cizí jazyky a ráda chodí všude včas. I za cenu ranní kávy.

Barbora Hortová – iD storyteller
Barbora Hortová – iD storyteller

Bára vystudovala obor Hračka a nyní studuje Průmyslový design na ČVUT. Ve své vlastní tvorbě se snaží spojit racionalitu a hravost. Ráda nahlíží lidem do domácností, zvláště pokud nemají uklizeno. Všímá si drobných detailů a potěšení jí dělají kvalitní materiály i zajímavé vzory. Obdivuje minimalistický design nápaditě skloubený s historickým prostorem. Můžete ji potkat, jak se prochází a obdivuje architekturu staré Prahy.


Základní kontakt
Insidecor, s.r.o.
Sokolovská 366/84
186 00 Praha 8
info@insidecor.com
IČO: 24660281
DIČ: CZ24660281
Bankovní spojení: 2225045399 / 0800

       

Kontakt na jednotlivé členy teamu

Ingrid V. Lermen
id@insidecor.com
+420 775 241 312

Martin Vurm
martin.vurm@insidecor.com
+420 775 011 014

 

Veronika Čáslavská
caslavska@insidecor.com

Natálie Šebková
natalie.sebkova@insidecor.com

Barbora Hortová
bara.hortova@insidecor.com


Napište nám!

SaveSave

Přihlaste se k newsletteru!

Přidejte se k Insidecor komunitě...