Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Otázky a odpovědi

Co je Insidecor?

Insidecor je portál interiérového designu, který na jednom místě ukazuje produkty, obchody a designéry převážně z České republiky. Návštěvníkům zde představujeme všechny dostupné možnosti, jak vyřešit vlastní interiér, kde sehnat originální produkty a koho požádat o konzultaci. Touto formou se snažíme celý proces zařizování interiéru ulehčit. Insidecor není e-shop a tak samotný nákup je potřeba realizovat přímo na prodejně obchodu, který vybrané produkty či služby nabízí.

Komu je portál Insidecor určen?

Insidecor je určen všem, kteří hledají kvalitní řešení svého bydlení nebo pracovních prostor a chtějí, aby vyhovovalo jejich osobnosti, finančním možnostem a estetickým požadavkům. Zároveň je ideálním místem pro ty, kteří chtějí vše najít na jednom místě, chtějí se nechat inspirovat a nebo potřebují radu od odborníků.

Proč bych měl Insidecor používat?

1. Průzkum dostupných produktů, inspiračních zdrojů a zkušených designérů zabere spoustu času. Na Insidecoru jsme vám již kvalitní produkty a kvalitní realizace předvybrali a přehledně utřídili. Všechny předměty ukazujeme v kontextu. Když například hledáte jídelní stůl, my vám k němu rovnou představíme židle nebo svítidla, které se k němu hodí. Díky logickému propojení produktů a stylů, které k sobě pasují, je orientace a výběr ještě mnohem snazší.

2. Insidecor vám také poskytuje možnost kontaktovat jednotlivé designéry a designová studia. Ti vám mohou pomoci s drobnými konzultacemi, ale i celkovým řešením vašeho bydlení.

3. Insidecor vám zprostředkovává zajímavosti, postřehy a články ze světa interiérového designu.

Potřebuji zařídit byt. Jak mi Insidecor pomůže?

Portál Insidecor vám usnadňuje hledání a orientaci mezi produkty a službami na trhu s interiérovým designem. Ukazuje vám realizace interiérů, jejich designéry a také obchody, kde si můžete jednotlivé produkty pořídit. Vy tak máte možnost si v klidu vše vybrat na jednom místě.

Jsem majitel obchodu. Jak mi Insidecor pomůže?

Jako majitel obchodu máte možnost vytvořit si na portálu Insidecor vlastní profil včetně portfolia svých produktů a služeb. Vaše portfolio bude na očích každého návštěvníka Insidecor.com, který se tak díky jasně vyhraněnému obsahu stává vaším potenciálním zákazníkem.

Jsem designér. Jak mi Insidecor pomůže?

Jako designér nebo designové studio máte možnost vytvořit si na portálu Insidecor vlastní profil a portfolio svých produktů a realizací. Vaše portfolio bude na očích každého návštěvníka Insidecor.com, čímž se vám otevře prostor pro nové příležitosti a spolupráci.

Je možné si vybrané produkty přímo na portálu objednat?

Produkty a služby si můžete objednat prostřednictvím obchodů a designérů, kteří se na Insidecoru prezentují. Kontakty jsou součástí jejich profilů.

Je registrace zpoplatněna?

Ne, registrace je zdarma.

Jsou s registrací spojené nějaké výhody?

Registrací získáte možnost ukládat si své oblíbené položky do složky MOJE OBLÍBENÉ. Zároveň budete přednostně informováni o obchodních akcích a zajímavých novinkách.

Jaké výhody mi přináší sekce „Moje oblíbené“?

Sekce „Moje oblíbené“ zahrnuje všechny produkty, realizace, obchody a designéry, které jste označili ikonou se srdíčkem. Hodí se pro předběžný výběr produktů při zařizování vašeho domova. K přehlednému seznamu svých oblíbených položek se můžete kdykoliv rychle a jednoduše vrátit.

Jak mohu kontaktovat designéry, designová studia a obchody?

Každý designér a obchod, který je součástí Insidecor komunity, má u svého profilu uvedené kontaktní údaje a je otevřen případné spolupráci.

Jak mám Insidecor kontaktovat?

Insidecor můžete kontaktovat telefonicky a e-mailem. Veškeré dotazy zasílejte na info@insidecor.cz nebo volejte na: +420 775 241 312.

Pokud chcete kontaktovat někoho ze členů týmu Insidecor, podívejte se přímo na jejich kontaktní údaje do sekce Kontakty.

Jaké jsou požadavky pro registraci na Insidecor?

Stačí vlastnit účet na Facebooku a registrovat se pomocí něj. Pokud FB účet nemáte, postačí vám zadat váš e-mail a nastavit heslo pro vstup na váš Insidecor účet.

Co to je Pinterest? Proč je dobré ho používat?

Pinterest je sociální síť, která je založena na sdílení fotografií a umožňuje uživatelům vytvářet a sdílet nástěnky (tzv. boards) různých obrázků. Můžete například vytvořit vlastní "board" s popiskem "Koupelna" nebo "Podlahy" a do nich si přidávat vizuální inspiraci, na kterou na internetu narazíte. Při plánování interiéru se hodí zejména na vytvoření představy a ujasnění si vašich designových preferencí. Vaše "boardy", při případné spolupráci, pomohou i designérům. Pinterest rozhodně doporučujeme a sami ho používáme.

Přihlaste se k newsletteru!

Přidejte se k Insidecor komunitě...