Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Design jako životní styl

Co je Insidecor

Insidecor je internetová platforma, která přehledně a jasně prezentuje všechny informace o interiérovém designu, nejpovedenějších projektech, nejšikovnějších designérech a architektech, nejlepších firmách a nejkvalitnějších produktech. 

Pro koncové zákazníky jsme se stali spolehlivým a užitečným zdrojem informací. Zároveň jsme vytvořili efektivní kanál pro profesionály, kteří chtějí ukázat, co můžou nabídnout a vysvětlit, čím se liší od konkurence. Insidecor prezentuje jen firmy a značky, které nabízejí špičkovou kvalitu. Úspěšně propojujeme jednotlivce, vytváříme obchodní příležitosti a rozvíjíme marketingové strategie. Vytváříme také komunitu lidí, kteří se zajímají o design, a učíme je všímat si detailů a kvality. Tak, aby uměli ocenit hodnotu, kterou může dobrý design přinést do každodenního života. Staňte se součástí insidecoru a zvyšujte s námi povědomí o designu na českém trhu.

Proč to děláme?

Insidecor vznikl z naší potřeby ukázat lidem, že interiérový design má své důležité místo v otázce bydlení. V Čechách je tento obor trochu opomíjen a naší snahou je představit návštěvníkům portálu, že i u nás existují možnosti, jak si vytvořit vlastní stylové bydlení, které bude vyhovovat jejich osobnosti, finančním možnostem a estetickým požadavkům.


Ingrid Lermen – ID executive team
Ingrid V. Lermen – Founder

Ingrid pochází z Brazílie a je duší, srdcem i mozkem celého projektu. Pokud se s ní setkáte, nebuďte překvapeni, když vám nebude zapadat do evropských stereotypů o Brazilcích a už vůbec se nedivte, když dorazí na schůzku o pět minut dříve než vy. Ingrid vystudovala architekturu a její láskou je balet. Avšak v současné době je její největší vášní interiérový design, který prý díky kombinaci techničnosti, píle, uměleckého přesahu a osobitosti nemá od baletu zas tak daleko. Naštěstí nás do něj nenutí.

Matěj Bacovský – ID creative team
Matěj Bacovský – iD creative team

Matěj je techno-optimista a kosmonaut na kybernetické oběžné dráze. To v běžném jazyce znamená, že miluje nové technologie a všemožné digitální hračky. Svým způsobem přemýšlení, nadšením a kreativitou dokáže nakazit své okolí. Jeho zápal pro věc, stejně jako jeho ďábelský smích, umí prostoupit i ty nejpevnější zdi. Ulítává si na silné kávě, dokonalém zvuku, jednoduchém designu, meditaci, potápění, jachtaření a dobře odvedené práci.

Ema Traplová – iD communication manager
Ema Traplová – iD communication manager

Ema prožila dětství v kubistické vile. Odjakživa ji fascinovaly domy a domovy, z nichž ani jeden není zařízený stejně. Všechny vypráví příběhy svých obyvatel. Architektura a interiérový design jí k srdci přirostly natrvalo, ostatně Design interiéru vystudovala na FUD a realizacím se věnuje i nadále. Při tvorbě každého interiéru má na paměti, že nejdůležitější je harmonie estetické a praktické funkce. Ráda také tráví čas na procházkách přírodou či se skleničkou a přáteli.

Veronika Čáslavská – iD storyteller
Veronika Čáslavská – iD storyteller

Veroniku baví všechno, co hýbe světem. Její ideální den vypadá tak, že si přispí, v klidu vypije dobrou kávu, udělá si velkou snídani a přečte noviny. Její reálný den vypadá tak, že zaspí, na kávu nemá čas a nesnídá, protože pospíchá do školy, aby psala noviny. Má ráda knihy, kulturu, architekturu, češtinu i cizí jazyky a ráda chodí všude včas. I za cenu ranní kávy.

Zuzana Mitvalská – iD storyteller
Zuzana Mitvalská – iD storyteller

Zuzana miluje vše co se točí kolem umění a designu. Věnuje se nejen tomu grafickému, ale zajímá ji také design interiérový. S citem pro psaní se často ocitá ve světě zajímavých příběhů, originálních projektů i talentovaných architektů. Ráda cestuje a oázou klidu a míru je pro ni opuštěná pláž na malém ostrůvku, kde šumění moře je to jediné, co ji může rozptylovat.

Klára Fendrychová – iD storyteller
Klára Fendrychová - iD storyteller

Klára má kreativní duši a trvalé nutkání něco tvořit. Už od dětství toužila být architektkou. Neustále přemisťovala nábytek v domečku pro panenky, později si dokola kreslila svůj vlastní vysněný dům a nakonec vystudovala architekturu a urbanismus. V praxi se věnuje interiérovému designu, kde funkčnost a praktičnost hrají prim. Zajímá se o trvalou udržitelnost a svým způsobem života se snaží, co nejvíce, přiblížit ideálu zero waste. 

 

Ela Prokopová – iD storyteller
Ela Prokopová – iD storyteller

Ela čte, píše – a když je třeba – umí i počítat. K designu ji přivedly knihy, a to zejména ty pro děti, které dbají na vysokou kvalitu nejen obsahu, ale i formy. Od ilustrace se přes knižní design dostala až k interiérovému designu, jehož základem má podle Ely být právě knihovna.

 

 

Základní kontakt
Insidecor, s.r.o.
Sněmovní 173/9, Malá Strana
118 00 Praha 1
info@insidecor.com
IČO: 24660281
DIČ: CZ24660281
Bankovní spojení: 2225045399 / 0800

       

Kontakt na jednotlivé členy teamu

Ingrid V. Lermen
id@insidecor.com

Ema Traplová 
ema.traplova@insidecor.com
+420 775 34 27 88

 

Veronika Čáslavská
caslavska@insidecor.com

Zuzana Mitvalská
Zuzana.mitvalska@insidecor.com

Ela Prokopová
ela.prokopova@insidecor.com


Napište nám!

SaveSave

Přihlaste se k newsletteru!

Přidejte se k Insidecor komunitě...