Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

 

O projektu Insidecor

Design jako životní styl

Co je Insidecor

Insidecor je internetová platforma, která přehledně a jasně prezentuje všechny informace o interiérovém designu, nejpovedenějších projektech, nejšikovnějších designérech a architektech, nejlepších firmách a nejkvalitnějších produktech. 

Pro koncové zákazníky jsme se stali spolehlivým a užitečným zdrojem informací. Zároveň jsme vytvořili efektivní kanál pro profesionály, kteří chtějí ukázat, co můžou nabídnout a vysvětlit, čím se liší od konkurence. Insidecor prezentuje jen firmy a značky, které nabízejí špičkovou kvalitu. Úspěšně propojujeme jednotlivce, vytváříme obchodní příležitosti a rozvíjíme marketingové strategie. Vytváříme také komunitu lidí, kteří se zajímají o design, a učíme je všímat si detailů a kvality. Tak, aby uměli ocenit hodnotu, kterou může dobrý design přinést do každodenního života. Staňte se součástí insidecoru a zvyšujte s námi povědomí o designu na českém trhu.

Proč to děláme?

Insidecor vznikl z naší potřeby ukázat lidem, že interiérový design má své důležité místo v otázce bydlení. V Čechách je tento obor trochu opomíjen a naší snahou je představit návštěvníkům portálu, že i u nás existují možnosti, jak si vytvořit vlastní stylové bydlení, které bude vyhovovat jejich osobnosti, finančním možnostem a estetickým požadavkům.


Ingrid Lermen – ID executive team
Ingrid Lermen – Founder

Ingrid pochází z Brazílie a je duší, srdcem i mozkem celého projektu. Pokud se s ní setkáte, nebuďte překvapeni, když vám nebude zapadat do evropských stereotypů o Brazilcích a už vůbec se nedivte, když dorazí na schůzku o pět minut dříve než vy. Ingrid vystudovala architekturu a její láskou je balet. Avšak v současné době je její největší vášní interiérový design, který prý díky kombinaci techničnosti, píle, uměleckého přesahu a osobitosti nemá od baletu zas tak daleko. Naštěstí nás do něj nenutí.

Martin Vurm – ID executive team
Martin Vurm – iD executive team

Martin je z velkého světa financí a obchodu a poznáte to hned od prvního stisku ruky - pevný a seriózní. My ho více než velkého finančníka vnímáme jako pilota, který celému projektu nastavuje jasný kurs a umí se na věci podívat shora. Na rozdíl od zbytku posádky se nenechá jen tak unést směrem, který se ostatním členům zdá být lákavý, a když je opravdu potřeba, tak všechny zase pevně, ale elegantně usadí na zem. Do projektu přináší nejen své řídící schopnosti, ale i své nadšení a víru, že kvalitní interiérový design může změnit svět bydlení v Čechách.

Matěj Bacovský – ID creative team
Matěj Bacovský – iD creative team

Matěj je techno-optimista a kosmonaut na kybernetické oběžné dráze. To v běžném jazyce znamená, že miluje nové technologie a všemožné digitální hračky. Svým způsobem přemýšlení, nadšením a kreativitou dokáže nakazit své okolí. Jeho zápal pro věc, stejně jako jeho ďábelský smích, umí prostoupit i ty nejpevnější zdi. Ulítává si na silné kávě, dokonalém zvuku, jednoduchém designu, meditaci, potápění, jachtaření a dobře odvedené práci.

Ema Traplová – iD communication manager
Ema Traplová – iD communication manager

Emě, snad i díky dětství strávenému v kubistické vile, přirostla architektura a interiérový design k srdci už v útlém věku. Odjakživa ráda okny nahlíží do cizích domácností a přemýšlí nad možnými příběhy obyvatel a jejich důvodech pro zařízení domova. V současnosti studuje design interiéru na FUD. Pokud zrovna neorganizuje výstavu, ráda tráví čas na cestách městy i přírodou, nebo ještě líp, s přáteli u vína. Ve vlastní tvorbě se vždy snaží dosáhnout harmonie mezi funkcí estetickou a užitou.

Veronika Čáslavská – iD storyteller
Veronika Čáslavská – iD storyteller

Veroniku baví všechno, co hýbe světem. Její ideální den vypadá tak, že si přispí, v klidu vypije dobrou kávu, udělá si velkou snídani a přečte noviny. Její reálný den vypadá tak, že zaspí, na kávu nemá čas a nesnídá, protože pospíchá do školy, aby psala noviny. Má ráda knihy, kulturu, architekturu, češtinu i cizí jazyky a ráda chodí všude včas. I za cenu ranní kávy.

Zuzana Mitvalská – iD storyteller
Zuzana Mitvalská – iD storyteller

Zuzana miluje vše co se točí kolem umění a designu. Věnuje se nejen tomu grafickému, ale zajímá ji také design interiérový. S citem pro psaní se často ocitá ve světě zajímavých příběhů, originálních projektů i talentovaných architektů. Ráda cestuje a oázou klidu a míru je pro ni opuštěná pláž na malém ostrůvku, kde šumění moře je to jediné, co ji může rozptylovat.

 

 
 

Základní kontakt
Insidecor, s.r.o.
Sněmovní 173/9, Malá Strana
118 00 Praha 1
info@insidecor.com
IČO: 24660281
DIČ: CZ24660281
Bankovní spojení: 2225045399 / 0800

       

Kontakt na jednotlivé členy teamu

Ingrid V. Lermen
id@insidecor.com
+420 775 241 312

Martin Vurm
martin.vurm@insidecor.com
+420 775 011 014

 

 

Veronika Čáslavská
caslavska@insidecor.com

Ema Traplová
ema.traplova@insidecor.com


Napište nám!

SaveSave

Přihlaste se k newsletteru!

Přidejte se k Insidecor komunitě...