Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Design, který vás zahřeje. To jsou radiátory Zehnder

Design, který vás zahřeje. To jsou radiátory Zehnder

Od sklepa až po střechu. Designové radiátory Zehnder můžete umístit do jakéhokoliv interiéru. Ať už se jedná o kuchyň, koupelnu, ložnici či obývací pokoj, švýcarská firma má vždy ideální řešení. Díky spolupráci s renomovanými mezinárodními designéry mají radiátory Zehnder vždy něco navíc. Váš prostor oživí a přispějí k modernímu a sebevědomému životnímu stylu.

Designový radiátor Zehnder Kazeane

Typ prvního koupelnového topení Zehnder Universal

Zehnder žije designem. Švýcarská společnost se stoletou tradicí byla založena v roce 1895 Jakobem Zehnderem jako rodinná firma, nesoucí jméno svého zakladatele. A stejně jako tehdy, i dnes stojí ve vedení rodinní potomci. Jako zasloužilý průkopník v oboru se společnost mnoha svými činy a jedinečnými produkty zapsala do historie. Například rok 1980 se díky radiátoru Zehnder Universal zapsal jako milník, v němž vzniklo první koupelnové topení. Počátkem 90. let následoval Zehnder Arcus, první designový radiátor. A s radiátorem Zehnder Yucca byla o několik let později zahájena nová éra, v níž bylo poprvé možné zavěsit ručníky také ze strany. A následovaly mnohé další úspěchy.

Radiátor Zehnder Yucca Asym

Designový radiátor s integrovaným zrcadlem Zehnder Yucca Mirror

Velký výkon Zehnder Charleston Bar zajistí příjemné teplo i ve velkých koupelnách.

Zehnder Aura Bow se perfektně hodí do každé moderní koupelny.

Společnost je vyhlášená také tím, že se umí dokonale přizpůsobit aktuálnímu stylu zařízení. Její radiátory a topná tělesa se budou hodit jak do prostředí venkovského domu, tak i do minimalistického purismu či moderny se svěžími barvami. Na výběr je široké portfolio produktů. Vybrat si můžete z více než 700 barev a povrchových provedení. A pokud budete mít speciální přání, tak i potom má Zehnder řešení. Je možné domluvit si na přání speciální tvar: rohový, do oblouku nebo zkosený.

Zehnder Charleston upravený do oblouku

Originál mezi trubkovými radiátory je například typ Zehnder Charleston. Je výkonný, všestranný a překvapuje svým tvarem, funkcí i komfortem. Článková konstrukce mu propůjčuje transparentní vzhled a nadčasovou eleganci. Můžete si vybrat z velké rozmanitosti modelů radiátoru Zehnder Charleston. A k dostání je téměř ve všech barvách a povrchových úpravách, které společnost nabízí.

Zehnder Fina Bar je radiátor s nádechem purismu.

Radiátor, lavice i odkládací prostor v jednom? Ano, Zehnder Charleston Bench je důkazem toho, že radiátor lze využít také k sezení či jako odkládací plochu, a to jak v soukromých, tak i veřejných prostorách. Každé místo má své jedinečné požadavky, proto jsou rozmanité i možnosti kombinace tohoto typu topení.

Zehnder Charleston Bench

Elegantní elektrický radiátor Zehnder Fare Tech

Do prostorů, jako jsou například nemocnice či ordinace, kde záleží na čistotě a hygieně, je třeba volit také vhodné vytápění. Přesně takovým může být například topení Zehnder Charleston Clinic. Díky speciálně upravené vzdálenosti mezi články radiátoru je důkladné čištění opravdu snadné.

Zehnder Charleston Clinic

Zehnder Stana v elegantním a minimalistickém designu

Zehnder Charleston Turned

V roce 2001 zahájila společnost také výrobu v oblasti komfortního větrání s rekuperací tepla a vlhkosti. O rok později byla nabídka doplněna ještě o stropní panely pro sálavé vytápění a chlazení, vhodné především do kanceláří, výstavních prostor a veřejných budov. V roce 2003 pak začala společnost Zehnder spolupracovat také s firmou Villeroy & Boch pod obchodní značkou Villeroy & Boch by Zehnder.

Topné moduly Zehnder Alumline v rastrových pásech

Chladicí a topný systém Zehnder Carboline

Zehnder Kleo upoutá čistým designem

Zehnder Alura Tech

Zehnder Vitalo Spa je inspirováno přírodou.

Radiátor Zehnder Vision

Plochý radiátor Zehnder P25

Zehnder Toga se vyrábí téměř ve všech barvách a povrchových úpravách.

Otopná stěna Zehnder Radiapanel

Zehnder Roda Twist Spa Air s otočným tělesem o 180°

Zehnder Nobis v provedení s vysoce kvalitními chromovanými trubkami

Nízkoteplotní radiátor Zehnder Nova Neo

Zehnder Roda Compact

Společnost Zehnder nabízí vše pro komfortní a zdravé vnitřní klima. Od designových radiátorů pro koupelny a obytné prostory přes kompletní systémy komfortního větrání s rekuperací tepla až po stropní sálavé panely pro vytápění a chlazení nebo dokonce čističky vzduchu. Zehnder se neustále vyvíjí a představuje energeticky účinné a inovativní systémy. Za svou práci společnost získala již nejedno prestižní ocenění.

Sortiment značky Zehnder u nás najdete v pražském showroomu Elite Bath.


Zehnder

Elite Bath
Rohanské nábřeží 657/7
Praha - Karlín

 

Jaký je Váš názor?

Související články

zpět na seznam článků

O článku

Zuzana Mitvalská Autor:
Zuzana Mitvalská

Publikováno: 16.01.2020


Přidejte se k Insidecor komunitě...