Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Vestavěné dřezy TechniStone® ulehčí rozhodování i každodenní vaření

Vestavěné dřezy TechniStone® ulehčí rozhodování i každodenní vaření

Konec zdlouhavému kombinování kuchyňské desky se dřezem. Tvrzený kámen Technistone® má v domácnosti všestranné využití. Nejznámější je ve formě pracovních desek, ale málokdo ví, že je možné z tohoto vysoce odolného materiálu vyrobit i vestavěné dřezy. Ty se stanou součástí vámi vybrané desky a vtvoří spoolu s ní dokonalý celek. Více o vlastnostech tohoto moderního povrchu si můžete přečíst na našem blogu.

Tento vestavěný dřez ukazuje jednoduchost, krásu i praktičnost desky Crystal Calacatta Amnis.

Vestavěný dřez zachovává dokonale minimialistický vzhled tohoto interiéru v odstínech šedé.

Kuchyňská deska je srdcem kuchyně a téměř vše zásadní se děje na ní. Krájení, loupání, slévání, odkládání pánví, sem tam něco ukápne, něco se rozlije. I proto je důležité kromě vzhledu desky dbát hlavně na kvalitu a odolnost materiálu. Ty z povrchu Technistone®  vydrží opravdu hodně, navíc se vyrábí u nás v Čechách a nabízí opravdu v širokou škálu originálních vzorů. Zapomeňte proto na porcelánové či kovové dřezy, které se vám do kuchyně nehodí a zbytečně na sebe přitahují pozornost. Nechte si vytvořit dřez přímo ve vybraném dekoru vaší desky.

Takhle sluší vestavěný dřez kuchyni s použitím vzoru Taurus Terazzo Black

I toto je jedna z podob vestavěných dřezů TechniStone®, tentokrát v minimalistické kuchyni v odstínu Ambiente Light.

Vestavěné dřezy poskytují kuchyni dokonale elegantní minimalistický nadčasový vzhled, který vás jen tak neomrzí. Nemusíte strávit hodiny a hodiny kombinováním kuchyňských desek s konvenčně dostupnými dřezy, stačí si vybrat ten pravý vzor

Kuchyně, kde nic nepřebývá a nepřekáží. Dokonale jednotný dekor Noble Areti Bianco je ozdobou kuchyňské linky. 

Vestavěné dřezy jsou přímo integrované do kuchyňské linky, nevznikají tedy žádné spoje a nedochází k překrývání hran, ve kterých ulpívá nečistota. Zatímco klasický dřez je namontován pod otvorem, který musíte do desky vyříznout, vestavěné dřezy jsou součástí desky samotné. Kromě zabudovaného dřezu tak můžete do desky zakomponovat i úložné prostory či místa na varnou desku. 

Jak by měla vypadat vaše vysněná kuchyň? Chcete-li si vybrat tu svoji, doporučujeme prohlédnout kompletní přehled barev a vzorů povrchu TechniStone®.


Technistone

Bratří Štefanů 1070

Hradec Králové

Jaký je Váš názor?

Související články

zpět na seznam článků

O článku

Ela Prokopová Autor:
Ela Prokopová

Publikováno: 12.10.2020


Přidejte se k Insidecor komunitě...