Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Daria Zinovatnaya a její odvážný interiérový design

Daria Zinovatnaya a její odvážný interiérový design

Říká se, že každý umělec by měl mít svůj vlastní styl, rukopis, který ho odliší od ostatních a podle kterého ho všichni poznají. Ne vždy to je však tak snadné a mnoho umělců ho hledá třeba i po celý život. To ovšem neplatí pro ukrajinskou designérku Dariu Zinovatnayu. Její odvážný design poznáte stoprocentně. Nahlédněte s námi do interiéru hotelu Utopia, v němž poznáte její osobitý a nezaměnitelný styl.

Ukrajinská designérka Daria Zinovatnaya vytváří nábytek, interiéry a architektonické koncepty, v nichž kombinuje výrazné barvy a geometrické tvary. Vytváří tak mimořádné projekty. Když vstoupíte do interiéru, který navrhla, jako byste se ocitli v jiném, doslova malovaném" světě.

Dariin styl je unikátní v tom, že kombinuje jednoduché formy s neobvyklým provedením, které se spojuje a vrství ve výrazných barvách a tvarech. Když je pověřena nějakým projektem, tak nenavrhuje jen jednu položku, ale rovnou celý prostor: nástěnné umění, světelný design, koberce, nábytek a vzory podlah i stropů.

A kde bere designérka tolik inspirace? Jak sama říká, inspirují ji různí renomovaní architekti a designéři, včetně Matisse, Le Corbusiera, Eileena Graye či Charlotte Perriand.

Proces realizace nového interiéru spočívá v tom, že Daria začíná nejprve paletou barev. „Na začátku kterékoli své práce experimentuji s barvou. Vyberu paletu odstínů a poté si začnu hrát s jednotlivými barvami a objekty, abych našla rovnováhu,“ vysvětluje.

Její odvážný přístup k designu je excentrický a moderní. Ukazuje možnosti interiérového designu i to, že odvážné tvary a barevnost ještě nevyšly z módy. Ba naopak.


Daria Zinovatnaya

zinovatnaya.com

Jaký je Váš názor?

Související články

zpět na seznam článků


Přidejte se k Insidecor komunitě...