Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku
Inspirace Produkty Designéři Události Design tour Upřesnit: Rezidenční projekty Komerční projekty Nábytek Doplňky Osvětlení Elektronika Podlahy / zdi / strop Umění Textil Kuchyň Koupelna Produktový designer Interiérový designer Architekt Umělec Praha Upřesnit: Interiér Exteriér Bar / restaurace / café Hotel Kancelář Obchod Výstavy Kadeřnictví Venkovní prostor Další Karlín Vinohrady Letná
Další možnosti: zrušit filtry

Články (819)


Apple Park: vyspělý design, nebo skleněné peklo?

13.04.2018, Veronika Čáslavská

Produkty od kalifornské značky Apple zná snad každý. Víte ale, kde tato světoznámá firma sídlí? Rozlehlý areál Apple Park měl být podle Steva Jobse nejlepší kancelářskou budovou světa. To se ale podle kritiků úplně nepovedlo.
celý článek

Bottle-up: Vzkaz v láhvi pro další generace

10.04.2018, Alžběta Laňová

Slunný Zanzibar není jen tropickým rájem. Potýká se také s nebezpečně rostoucím množstvím odpadu, který nezvládá zpracovávat. Projekt Bottle-up přináší ekologické zpracování skla, založené na spolupráci designérů s místními obyvateli.
celý článek

Restaurace SIA: Asie v centru Prahy

06.04.2018, Zuzana Mitvalská

Máte rádi asijská jídla? Vydejte se s námi do „čínské čtvrti" v centru Prahy: nové restaurace SIA. Kromě gastronomického zážitku vás nadchne i nefalšovaná asijská atmosféra a jedinečný interiér.
celý článek