Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku
Inspirace Produkty Designéři Události Design tour Upřesnit: Rezidenční projekty Komerční projekty Nábytek Doplňky Osvětlení Elektronika Podlahy / zdi / strop Umění Textil Kuchyň Koupelna Produktový designer Interiérový designer Architekt Umělec Praha Upřesnit: Interiér Exteriér Bar / restaurace / café Hotel Kancelář Obchod Výstavy Kadeřnictví Venkovní prostor Další Karlín Vinohrady Letná
Další možnosti: zrušit filtry

Články (23)


Umělecké galerie, o kterých byste měli vědět

19.07.2016, Eva Slunečková

Kořením každého interiéru jsou bezesporu umělecká díla. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější pražské galerie současného umění, do kterých stojí za to nahlédnout. Přijměte naše pozvání na exkurzi světem umění, nebudete litovat.
celý článek

Hravý skvost pražského Smíchova

07.02.2015, Eva Slunečková

Dnes vám představíme byt, který se i díky pomoci insidecor přeměnil z obyčejného interiéru na originální kus umění. Designérské duo Vrtiška•Žák spojilo sklo a modernu s rustikálními prvky a vytvořilo tak interiér, který...
celý článek

Křehký: Design s příběhem

28.01.2015, Eva Slunečková

Po speciálu o holešovické M Factory vám přinášíme samostatný článek o jednom z jejich rezidentů, značce Křehký. Kdo všechno pro ni navrhuje a jak vznikla, se dozvíte na následujících řádcích.
celý článek

Bubbles: Bublinkové potěšení ze skla

28.11.2014, Eva Slunečková

Bublinková fólie je jednoduše neodolatelná! Pokud ji milujete stejně jako my, soutěžte se sklářskou firmou Bomma a vyhrajte misku či talíř z kolekce Bubbles od Ronyho Plesla. Instrukce najdete na konci našeho článku.
celý článek

Klasika třikrát jinak

05.11.2014, Eva Slunečková

Už jste někdy hráli karetní hru na válku nebo se v šedesáti sekundách dozvěděli tolik informací jako po vydatném studiu? Pokud se zajímáte o ikony světového i českého designu, nemůže vám tento článek ujít! 
celý článek