Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku
Inspirace Produkty Designéři Události Design tour Upřesnit: Rezidenční projekty Komerční projekty Nábytek Doplňky Osvětlení Elektronika Podlahy / zdi / strop Umění Textil Kuchyň Koupelna Produktový designer Interiérový designer Architekt Umělec Praha Upřesnit: Interiér Exteriér Bar / restaurace / café Hotel Kancelář Obchod Výstavy Kadeřnictví Venkovní prostor Další Karlín Vinohrady Letná
Další možnosti: zrušit filtry

Články (28)


Interiérová encyklopedie: Umělecký minimalismus

07.05.2021, Eva Slunečková

Cítíte se dobře v jednoduchých, čistých a přehledných interiérech, které působí jako galerie současného umění? Pak vás jistě zaujme další díl z cyklu naší Interiérové encyklopedie, věnovaný oblým liniím uměleckého minimalismu!
celý článek

Interiérová encyklopedie: Jak na surový industriál

08.04.2021, Eva Slunečková

Technicistní interiér vysvlečený do základu poskytuje vděčný prostor pro budování efektních kontrastů a neobvyklých kombinací. Podívejte se s námi, jaké materiály a barvy se stanou vašimi nejbližšími spojenci a jaké firmy a designéři...
celý článek

Umělecké galerie, o kterých byste měli vědět

19.07.2016, Eva Slunečková

Kořením každého interiéru jsou bezesporu umělecká díla. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější pražské galerie současného umění, do kterých stojí za to nahlédnout. Přijměte naše pozvání na exkurzi světem umění, nebudete litovat.
celý článek